Rywalizacja szkół: Regulamin Kalendarz Uczestnicy Wyniki zawodów Klasyfikacja Szkół
MKS „Spartakus”

Piłka ręczna – wyniki

Piłka ręczna jest podsumowaniem sezonu rozgrywek sportowych w rywalizacji o miano „Najbardziej Usportowionej Szkoły” M i Gm. Niepołomice. Uczestniczyło 5 drużyn dziewcząt i 8 chłopców.

Rywalizacja zarówno dziewcząt jak i chłopców zakończyła się sukcesem SP Niepołomice. Kolejne miejsca zajmowali Zabierzów Bocheński wśród dziewcząt i Podłęże wśród chłopców.

W zawodach powiatowych uczestniczyć będą po 2 najlepsze drużyny dziewcząt i chłopców.

A oto ostateczna klasyfikacja w zawodach oraz punkty do rywalizacji na „Najbardziej Usportowioną Szkołę”:

Dziewczęta                                                                Chłopcy

SP N-ce

15 p.