Rywalizacja szkół: Regulamin Kalendarz Uczestnicy Wyniki zawodów Klasyfikacja Szkół
MKS „Spartakus”

Mini piłka siatkowa

Po 9 szkół podstawowych zarówno wśród chłopców jak i dziewcząt uczestniczyło w gminnych zawodach w piłce siatkowej. Najpierw rywalizowano w grupach, po dwie najlepsze drużyny kwalifikowały się do finału, w którym grano „każdy z każdym „ z zaliczeniem meczy grupowych czyli tak jak w rozgrywanych ostatnio finałach mistrzostw świata..

W rozgrywkach dziewcząt do półfinału awansowały drużyny SP Niepołomice, Zagórze, Wola Batorska i Wola Zabierzowska. Wszystkie mecze wygrała drużyna Woli Batorskiej, a o drugim miejscu decydowały małe punkty, które spośród pozostałych finalistów najlepsze miało Zagórze- 2 miejsce, SP Niepołomice – 3 miejsce i Wola Zabierzowska – 4 miejsce.

Równie zacięta rywalizacja toczyła się wśród chłopców. Po grach w grupach do półfinału weszły reprezentacje z gr. I: Zagórza i Woli Zabierzowskiej, a z gr. II Podłęża i SP  N-ce. Bezkonkurencyjne okazało się Podłęże, które wygrało wszystkie mecze, tracąc tylko dwa sety w całym turnieju. Drugie miejsce przypadło Woli Zabierzowskiej, a trzecie SP Niepołomice.

Zwycięskie drużyny będą nas reprezentować na zawodach powiatowych. Trzymamy kciuki.

Oto ostateczne wyniki rywalizacji oraz punkty zdobyte w rywalizacji na „Najbardziej Usportowioną Szkołę”:

Dziewczęta                                                                                         Chłopcy

15 p.

5,5 p.

Suchoraba

5,5 p.

Mini piłka siatkowa Mini piłka siatkowa