Rywalizacja szkół: Regulamin Kalendarz Uczestnicy Wyniki zawodów Klasyfikacja Szkół
MKS „Spartakus”

Sztafetowe biegi przełajowe – wyniki

W Puszczy Niepołomickiej odbyły się gminne sztafetowe biegi przełajowe. Przy pięknej wiosennej pogodzie rywalizowało ponad 120 uczniów i uczennic ze  szkół z terenu Miasta i Gminy Niepołomice. Każda sztafeta składa się z 9 osób po trzy klasy czwartej, piątej i szóstej, dlatego drużyna wymaga wyrównanego składu. Trasa jednego okrążenia dla dziewcząt wynosiła 600 m., a dla chłopców ok. 1000 m..

Najlepiej przygotowani do tych zawodów okazali się uczniowie Szkoły Podstawowej w Niepołomicach, którzy wygrali rywalizacje zarówno wśród dziewcząt jak i chłopców. Drugie miejsce zdobyły drużyny z Podłęża a trzecie chłopcy z  Zabierzowa Bocheńskiego oraz dziewczynki z Woli Zabierzowskiej.

Miejsca poszczególnych drużyn oraz punkty w rywalizacji o miano „Najbardziej Usportowionej Szkoły”:

Dziewczęta                                                                Chłopcy

SP N-ce

SP  N-ce