Archiwum 2004/05: Uczestnicy Wyniki zawodów Klasyfikacja Szkół
MKS „Spartakus”

KOSZYKÓWKA - WYNIKI

Zawody w koszykówce dziewcząt i chłopców rozgrywaliśmy w Staniątkach i Podłężu. Na starcie stanęło 8 drużyn dziewcząt i 7 chłopców.  W sumie uczestniczyło 173 osoby (91dz. i 82 chł.). Miejsca na podium w obu turniejach zdobyły te same szkoły: SP Niepołomice, Podłęże i Zabierzów Bocheński.

W zawodach dziewcząt prym wiodły szkoły z Niepołomic oraz Zabierzowa Bocheńskiego. Drużyna z Niepołomic wykazała się bardzo mocna grą w obronie. W całym turnieju straciła tylko dwa punkty w meczu z Zabierzowem, nie dziwi więc, że wygrały całe zawody. Trzeba dodać, że drużyna prowadzona przez p. Wojciecha Turlika zdobyła w ubiegłym roku IV miejsce w Małopolsce. Równie pewnie drugie miejsce w turnieju przypadło Zabierzowowi Bocheńskiemu. Obie te drużyny reprezentować będą Gminę Niepołomice na zawodach powiatowych. Wyniki meczy decydujących o miejscach:

SP Niepołomice – Podłęże 12-0

Zabierzów Bocheński – Podłęże 16-8

Chłopcy stoczyli bardzo zaciętą i wyrównana walkę o kolejne miejsca. Wiele meczy kończyło się różnicą jednego kosza, zdarzały się też dogrywki. Tylko zwycięzca  tych zawodów będzie reprezentował nas w powiecie. W decydujących meczach uzyskano następujące wyniki:

SP Niepołomice – Podłęże 15-4

Podłęże – Zabierzów Bocheński 11-6

Ostateczna kolejność wszystkich drużyn:

Dziewczęta                                                                                     Chłopcy

SP  N-ce

15 p.

SP  N-ce

15 p.

13 p.

13 p.

12 p.

12 p.

Zakrzów

11 p.

11 p.

10 p.

Suchoraba

10 p.

Suchoraba

9 p.

9 p.

7-8.

7,5 p.

8 p.

cofnij do strony: Wyniki zawodów !!!