Archiwum 2004/05: Uczestnicy Wyniki zawodów Klasyfikacja Szkół
MKS „Spartakus”

Piłka nożna – wyniki

Ostatnią konkurencją rywalizacji o miano „Najbardziej Usportowionej szkoły” była w tym roku piłka nożna. Wszystkie gminne szkoły podstawowe wystawiły swoje reprezentacje.  Wszak ważyły się losy całej rywalizacji. Niektóre szkoły mogły osiągając dobry wynik wiele jeszcze w ostatecznym rachunku  poprawić.

Drużyny podzielono do 2 grup, z których zwycięsko do półfinałów wyszły: SP Niepołomice, Suchoraba, SP nr 3 Niepołomice oraz Podłęże. W półfinałach niepołomickie szkoły pokonały swoich rywali i spotkały się w wielkim finale. Tam minimalnie o 1 bramkę lepsi okazali się zawodnicy z SP nr 3 zwyciężając 1-0. W meczu o 3 miejsce Podłęże również 1-0 pokonało Suchorabę. Trzeba dodać, że drużyna z Podgrabia już trzeci rok z rzędu okazuje się najlepsza w rywalizacji piłkarzy nożnych. Widać, że tam trzeba szukać sportowych następców naszych aktualnych reprezentacyjnych gwiazd: Żurawskiego i Frankowskiego.

Kolejność drużyn przedstawia się następująco:

SP 3 N-ce

15 p.

SP NR 2 N-ce

13 p.

12 p.

Suchoraba

11 p.

5-6.

Zakrzów

9,5 p.

7-8.

7,5p.

9-10.

5,5p.

Organizator p. Zofia Suślik wręcza dyplomy półfinał SP Niepołomice- Podłęże W ataku chłopcy z Podgrabia

cofnij do strony: Wyniki zawodów !!!