Archiwum 2004/05: Uczestnicy Wyniki zawodów Klasyfikacja Szkół
MKS „Spartakus”

Mini piłka siatkowa

Przez dwa dni w Szkole Podstawowej w Niepołomicach rozgrywaliśmy zawody w piłce siatkowej. Był komplet uczestników to znaczy po 10 szkół z terenu Gminy Niepołomice zarówno wśród dziewcząt jak i chłopców. Uczestniczyło w zawodach 115 dziewcząt i 2119 chłopców.

Najpierw rywalizowano w grupach złożonych z pięciu drużyn, po dwie najlepsze kwalifikowały się do półfinału. Mecze dostarczały wielu emocji, bardzo często grano  trzysetowe pojedynki. Świadczy to o bardzo wyrównanym poziomie drużyn.

W rozgrywkach dziewcząt do półfinału awansowały drużyny SP Niepołomice, Zagórze, Wola Batorska i Staniątki. W decydujących o kolejności spotkaniach uzyskano następujace rezultaty:

SP  Niepołomice – Wola Batorska 0-2 ; Zagórze – Staniatki  2-0

Mecz o pierwsze miejsce: Zagórze– Wola Batorska 2- 0 (15-2;15-12)

Mecz o trzecie miejsce: SP  Niepołomice – Staniątki 2-0 (15-6;15-8)

Najlepsza drużyna będzie nas reprezentować na zawodach powiatowych. W składzie zwycięskiej drużyny grały: Jędral   Jadwiga, Klima  Paulina, Kostera  Agnieszka, Włosińska  Paulina, Kozak  Karolina, Więsek  Agnieszka, Piotrowska  Karolina ,Wrześniak  Katarzyna, Augustynek  Edyta, .Pyrz  Maria. Trenerem drużyny jest p. Grażyna Fraś.

Równie zacięta rywalizacja toczyła się wśród chłopców. Po grach w grupach do półfinału weszły reprezentacje z gr. I: Zabierzowa Bocheńskiego i SP nr 3 Niepołomice, a z gr. II SP  N-ce i Zagórza.  Tutaj uzyskano wyniki:

Zabierzów Bocheński – Zagórze  2-1 (15-10;14-16;15-8); SP Niepołomice – SP nr 3 Niepołomice 2-0

Mecz finałowy: SP Niepołomice – SP Zabierzów Bocheński 2-1 (15-6;11-15;15-4)

O trzecie miejsce: SP nr 3 N-ce – SP Zagórze 2-0 (15-6;15-9)

Wśród chłopców dwie najlepsze drużyny będą grały w powiatowych zawodach. SP Niepołomice pod opieką pana Roberta Frasia w składzie:  Michał Tomera, Adrian Głowa, Michał Siwek, Krzysztof Partyka, Tomasz Drabik, Michał Mirocha, Grzegorz Bartusik, Grzegorz Solarz, Dawid Wątroba, Konrad Biernat, Łukasz Adamski oraz  SP Zabierzów Bocheński po opieką pana Marka Burdy w składzie: Krzysztof Antończyk, Mateusz Drebot, Paweł Koch, Mariusz Maj, Grzegorz Sekunda, Paweł Kołodziej, Łukasz Koch, Grzegorz Sekunda II, Arkadiusz Machowski, Marcin Wrzoskiewicz, Dariusz Siwek i Michał Mleczek.

Oto ostateczne wyniki rywalizacji oraz punkty zdobyte w rywalizacji na „Najbardziej Usportowioną Szkołę”:

Dziewczęta                                                                                      Chłopcy

15 p.

5,5 p.

Zakrzów

5,5 p.

cofnij do strony: Wyniki zawodów !!!