Archiwum 2004/05: Uczestnicy Wyniki zawodów Klasyfikacja Szkół
MKS „Spartakus”

Sztafetowe biegi przełajowe – wyniki

Na znanej już i sprawdzonej, a bardzo malowniczej trasie w Puszczy Niepołomickiej odbyły się gminne sztafetowe biegi przełajowe. Rywalizowało 8 szkół z tereny miasta i gminy Niepołomice. W każdej sztafecie biegnie 9 osób po trzy klasy czwartej, piątej i szóstej, dlatego drużyna wymaga wyrównanego składu. Trasa jednego okrążenia dla dziewcząt wynosiła 800 m., a dla chłopców była o 200m. dłuższa.

Najlepiej przygotowani do tych zawodów okazali się uczniowie Szkoły Podstawowej w Zabierzowie Bocheńskim, którzy wygrali rywalizacje zarówno wśród dziewcząt jak i chłopców. Drugie miejsce wśród dziewcząt dla Suchoraba, a wśród chłopców dla SP 2 Niepołomice. Te cztery reprezentację uzyskały awans do zawodów powiatowych.

Miejsca poszczególnych drużyn:

Dziewczęta                                                                Chłopcy

15 p.

8 p.

7 p.

7 p.

Dawid Wygonny - zawodnik z największym wkładem w zwycięstwo drużyny chł. z Z.B Dziewczęta z Zabierzowa dobiegają do mety puchar dla najlepszej drużyny dziewcząt Start chłopców zmiana sztafety

cofnij do strony: Wyniki zawodów !!!