Nasze sukcesy: w powiecie w rejonie w województwie IMS: kalendarz

Nasi w powiecie

Etap powiatowy

Indywidualne biegi przełajowe

Zawody powiatowe odbyły się w Gdowie na Zarabiu. Największe sukcesy odnieśli tam zawodnicy SP Zabierzów Bocheński z której Marta Kukla zwyciężyła w klasach piątych, Arek Machowski był drugi z klas szóstych, a jego brat Konrad Machowski zajął 3 miejsce w klasach czwartych. Także duży sukces odniósł Adrian Jastrzębski ze Staniątek zdobywając tytuł wicemistrza powiatu w klasach piątych.

HALOWA  PIŁKA NOŻNA
-  ETAP  POWIATOWY

18.10.2005 r. na  hali  sportowej  w  Niepołomicach odbył  się  powiatowy  turniej  halowej  piłki  nożnej  rozegrany  w  ramach Igrzysk  Młodzieży  Szkolnej.

Do  turnieju  zgłosili  się  zwycięzcy  eliminacji  gminnych:

S.P. Gdów, S.P. Kłaj, S.P.Przebieczany, S.P.Mietniów, S.P. Niepołomice.

Zawody  rozegrano  systemem  „każdy  z  każdym”.

Powiatowy Turniej Mini Siatkówki

3 miejsce: Szkoła Podstawowa Zagórze

3 miejsce: Szkoła Podstawowa Niepołomice
4 miejsce: Szkoła Podstawowa Wola Zabierzowska

Powiatowy Turniej Mini Koszykówki

3 miejsce: Szkoła Podstawowa Niepołomice

3 miejsce: Szkoła Podstawowa Suchoraba

Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego

W powiatowym turnieju tenisa stołowego, który odbył się w Zabierzowie Bocheńskiem z bardzo dobrej strony pokali się zawodnicy z naszej gminy. Pierwsze miejsce w kategorii chłopców zajął Bartłomiej Gurgul (SP Wola Batorska), a Szkoła Podstawowa z Woli Batorskiej okazała się najlepsza w rywalizacji drużynowej chłopców.

Powiatowy Turniej Piłki Ręcznej

W powiatowych zawodach piłki ręcznej w Szarowie drużyna SP Niepołomice okazała się najlepsza zajmując 1 miejsce i uzyskała awans do dalszych rozgrywek. Gratulacje dla drużyny oraz jej opiekuna.
Startująca w tych zawodach drużyna Woli Batorskiej zajęła 3 miejsce.

Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe

6 miejsce: Zabierzów Bocheński

2 miejsce: Szkoła Podstawowa Niepołomice

8 miejsce: Szkoła Podstawowa Staniątki

Powiatowe Zawody w Piłce Nożnej

3 miejsce: Szkoła Podstawowa Podłęże

4 miejsce: Szkoła Podstawowa Suchoraba

Powiatowe Zawody w Czwórboju Lekkoatletycznym

W rozegranych na boisku Szkoły Podstawowej w Zabierzowie Bocheńskim zawodach powiatowych w czwórboju lekkoatletycznym w grupie dziewcząt najlepsze okazały się drużyny z Wieliczki. Zwyciężyła SP nr 2 (918 p.) przed SP nr 3 (898p.). Trzecie miejsce zajęła Wola Batorska (857p.).

Nasze sukcesy sezonie 2004/05