Akcja "Polska Biega" w Niepołomicach!

2014-05-20
Sekcja biegowa  Sezon 2013/14

MKS Spartakus oraz Stowarzyszenie "Niepołomice Biegają" zapraszają 24-25 maja na akcję "Polska Biega" w Niepołomicach!

24 maja (sobota) o g. 15.00 na parkingu leśnym z akcesoriami gimnastycznymi przy drodze do Szarowa rozpocznie się bieg towarzyski na dystansie 2800 m i 4500 m dla dorosłych oraz biegi dla dzieci. Udział w biegach jest bezpłatny.

Zapisy na biegi do 22 maja 2014 r. na adres niepolomicebiegaja@gmail.com (po tym terminie nie gwarantujemy pakietu startowego). Biuro zawodów czynne będzie 24 maja 2014 r. od godz. 13.00 (na parkingu).

Zachęcamy uczestników biegów do przygotowania przebrań - przewidujemy konkurs na nietypowy strój biegacza! Po biegu odbędzie się losowanie nagród wśród uczestników (m.in. książki o tematyce biegowej wyd. Helion oraz kupony na zakup bielizny biegowej marki Tervel). Każdy, kto wypełni ankietę, otrzyma saszetkę specjalistycznego płynu do prania odzieży biegowej marki Nikwax. Dla wszystkich dzieci przewidziane są słodkie upominki oraz mały poczęstunek dla dorosłych.

W niedzielę, 25 maja o godz. 10.00 zapraszamy na wykład i warsztaty dla biegaczy: "Jak uniknąć kontuzji?". Prowadzenie: mgr fizjoterapii Agata Mazurek. W programie następujące zagadnienia: prawidłowa postawa ciała, rozluźnienie i rozciąganie mięśni, stabilizacja tułowia (likwidowanie słabych ogniw w ciele), regeneracja po wysiłku. Miejsce: Sala Konferencyjna hotelu Novum, ul.

Grunwaldzka 15H, Niepołomice. Wstęp wolny!

O g. 15.00 rozpocznie się I Niepołomicki Przegląd Filmów Biegowych w sali kinowej Małopolskiego Centrum Dźwięku i Słowa, ul. Zamkowa 4, Niepołomice. Wkrótce więcej informacji i szczegółowy program tego wydarzenia.

Organizatorzy: Stowarzyszenie Niepołomice Biegają, MKS Spartakus, Urząd Miasta i Gminy Niepołomice, Powiat wielicki.

Partnerzy: Małopolskie Centrum Dźwięku i Słowa, Salco, Bezdroża, Tervel, Nikwax

Więcej informacji: fb/niepolomicebiegaja, www.mksspartakus.pl, www.mcdis.pl