Bieg w barwach narodowych - II Biało-Czerwony Bieg Niepodległości w Niepołomicach

2014-11-04
Sekcja biegowa  Sezon 2014/15

MKS Spartakus i Stowarzyszenie „Niepołomice Biegają” zapraszają już po raz drugi 11 listopada 2014 r. na Biało - Czerwony Bieg Niepodległości.

II Biało-Czerwony Bieg Niepodległości ma charakter towarzyski. Organizowany jest w celu uczczenia rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Każdy z uczestników otrzyma medal, drobny upominek oraz będzie miał zapewniony posiłek i napój po biegu. Po biegu losowanie nagród wśród uczestników! Nie będzie prowadzony pomiar czasu.

Przewidziane są biegi dla dorosłych (ok. 5 km) oraz dla dzieci i młodzieży (200-1000 m).

Biegniemy w strojach z akcentami biało-czerwonymi. Dla właściciela najbardziej patriotycznej kreacji przewidziana jest nagroda! Nagradzamy też całe biało-czerwone rodziny.

Start i meta: parking leśny w Puszczy Niepołomickiej, ul. Bocheńska (przy drodze 75, ten w stronę Szarowa z przyrządami gimnastycznymi), biuro czynne w dniu zawodów 9.00-11.00.

Zgłoszenia do 6 listopada 2014 r.: niepolomicebiegaja@gmail.com (imię i nazwisko, w przypadku dzieci dodatkowo rok urodzenia).

Opłata startowa: 10 zł / osoba, 20 zł / rodzina (wpłat należy dokonywać do 9.11 na konto MKS Spartakus Niepołomice: Małopolski Bank Spółdzielczy w Wieliczce oddział w Niepołomicach, nr konta: 42 8619 0006 0060 0600 0169 0001, prosimy o wpisanie w rubryce tytułem: imię i nazwisko i ilość osób zgłoszonych do biegu).

Serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania.

Szczegółowe informacje na: www.mksspartakus.pl i fb/niepolomicebiegaja

Regulamin imprezy biegowej II Biało-Czerwony Bieg Niepodległości

1. Ogólne informacje o biegu
II Biało-Czerwony Bieg Niepodległości ma charakter towarzyski. Organizowany jest w celu upamiętnienia 96 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Nie będzie prowadzony pomiar czasu. Każdy uczestnik otrzyma medal, drobny upominek oraz będzie miał zapewniony posiłek i napój po biegu. Biegniemy w strojach z akcentami biało-czerwonymi. Dla właściciela najbardziej patriotycznej kreacji przewidziana jest nagroda!

2. Organizatorzy Biegu
Stowarzyszenie „Niepołomice Biegają”

3. Cele imprezy
a) upamiętnienie odzyskania przez Polskę niepodległości