Czas na tenisa tenisa stołowego

2015-01-27
NUS 2014/2015  Sezon 2014/15

W rywalizacja w ramach współzawodnictwa o miano „Najbardziej Usportowionej Szkoły” Gminy Niepołomice tym razem przyszła pora na tenis stołowy. Zawody w tenisie stołowym odbyły się tradycyjnie w Zabierzowie Bocheńskim... Wśród młodzieży nie brakuje amatorów tej „zimowej” dyscypliny sportu.

Najlepsi wśród chłopców okazali się zawodnicy ze Staniątek: Wygrał Damian Lebiest przed Mikołajem Lebiestem.  Drużynowo również wygrały Staniątki przed Podłężem.

W rywalizacji dziewcząt najlepiej spisywały się zawodniczki z Zabierzowa Bocheńskiego i Podłęża. Zwyciężyła Zuzanna Wilkosz ( Zabierzów Boch.) przed Katarzyną Gastoł (Podłęże). A drużynowo SP Podłęże na pierwszym miejscu, Zabierzów Bocheński na drugim.

W turnieju uczestniczyło kilkadziesiąt dziewcząt i chłopców. Najlepsza szóstka oraz po dwie szkoły drużynowo uzyskiwały awans do zawodów powiatowych.

Wyniki:

Damian Lebiest