Informacja o treningach sekcji biegowej w październiku – szczegóły

2013-10-05
Sekcja biegowa  Sezon 2013/14

Zakończył się wrzesień, czyli czas bezpłatnych treningów prowadzonych przez Ilya Markova. Zbieraliśmy sugestie, informacje i oczekiwania w stosunku do tych zajęć.

Od października ustalenia są następujące:

Będą odbywały się cyklicznie treningi biegowe w niedzielę o godz. 10.00

Wprowadzamy zgodnie z sugestią zajęcia popołudniowe. Odbywać się one będą we środy o godz. 19.00. Najpierw byłyby to zajęcia biegowe (ok. 30 min) a potem od 19.30 trening na Sali (ok. 1 godz.) Spotykać się będziemy 9,16 i 23 X w Szkole Podstawowej w Niepołomicach ul. 3maja 23. Zobaczymy jak te zajęcia się sprawdzą.

Zgodnie z tym co mówiliśmy na ostatnich zajęciach wprowadzona zostaje składka członkowska w wysokości 20 zł. miesięcznie dla uczestników zajęć (w przypadku biegających całych rodzin składka byłaby opłacana tylko przez 2 osoby) - mamy nadzieję, że nie będzie to barierą, a może stanie się dodatkową motywacją do „zebrania się” na wspólny trening;-)

Składki członkowskie proszę wpłacać na konto MKS Spartakus Niepołomice (Małopolski Bank Spółdzielczy w  Wieliczce oddział w Niepołomicach)

nr konta:   42 8619 0006 0060 0600 0169 0001

Bardzo proszę o wpisanie w rubryce tytułem: imię i nazwisko -Składka członkowska Niepołomice biegają i okres za jaki jest opłacana (np. X, XI itd.).