Niepołomice najszybsze

2017-10-06
NUS 2017/18  Sezon 2017/18

Zawody powiatowe w biegach przełajowych szkół podstawowych w ramach igrzysk dzieci (urodzone 2005 i młodsze) odbyły się w Wieliczce. Były to pierwsze zawody z tego cyklu.
Z dużą radością informujemy, że reprezentacja  SP Niepołomice dziewcząt zdobyła 1 miejsce, a drużyna SP Niepołomice chłopców 2 miejsce.

Obie uzyskały awans do zawodów wojewódzkich.

W zawodach uczestniczyła także SP Niepołomice Jazy.

Serdecznie gratulujemy zawodniczkom, zawodnikom i trenerom.

Skład sztafety dziewcząt: Nikola Nagięć, Maja Grabowska, Maria Dudziak, Maja Zawiła, Anna Grzebała, Oliwia Dziadur, Anna Kłusek, Pola Gumulak ,Julia Głuszek, Zuzanna Gwizdek, Zuzanna Ślusarczyk,Amelia  Kaleta,Martyna  Dziadur

Skład drużyny chłopców: Mateusz Łazarek, Szymon Gaweł, Damian Stępniowski, Piotr Ząbkiewicz, Piotr Gacoł, Mateusz Klima, Filip Kamecki, Jakub Miklas, Sebastian Kapusta, Dariusz Kułynycz, Jakub Tybon, Kacper Malinowski.

Opiekunem obu drużyn była: Anna Dominik

Życzymy sukcesu w finałach wojewódzkich, które odbędą się w Nowym Targu.