MKS Spartakus Niepołomice

Sukcesy tenisistów stołowych

2013-12-31
Sekcja tenisa stołowego  Sezon 2013/14

Koniec roku obfitował dobrymi wynikami tenisistów stołowych. 14.12.2013 roku w Woli Batorskiej odbył się Świąteczny Turniej Tenisa Stołowego. Rozgrywany był w dość ciekawy sposób – zawodnicy grali na czas. Każdy mecz trwał 4 minuty. Wygrywała osoba, która w tym czasie zdobyła większą liczbę punktów. Kategorii klas I-III, Krzysztof Morawiec, zawodnik MKS Spartakus Niepołomice, zajął I miejsce.

Dobry wynik zanotowali także Mikołaj i Damian Lebiest, ze staniąteckiej sekcji tenisa stołowego. Przez cały rok startowali w comiesięcznych turniejach Grand Prix Solnego Miasta. Jako debiutanci i początkujący tenisiści zajęli wysokie 27 (Damian Lebiest) oraz 28 (Mikołaj Lebiest) miejsca, na 84 startujące osoby. Zuzanna Wilkosz uplasowała się na miejscu 34.