Rywalizacja szkół: Regulamin Kalendarz Uczestnicy Wyniki zawodów Klasyfikacja Szkół

Sztafetowe biegi przełajowe – wyniki

W Puszczy Niepołomickiej odbyły się gminne sztafetowe biegi przełajowe. Przy pięknej wiosennej pogodzie rywalizowało 8 szkół z tereny miasta i gminy Niepołomice. Każda sztafeta składa się z 9 osób po trzy klasy czwartej, piątej i szóstej, dlatego drużyna wymaga wyrównanego składu. Trasa jednego okrążenia dla dziewcząt wynosiła 600 m., a dla chłopców ok. 1000 m..

Najlepiej przygotowani do tych zawodów okazali się uczniowie Szkoły Podstawowej w Niepołomicach, którzy wygrali rywalizacje zarówno wśród dziewcząt jak i chłopców. Drugie miejsce wśród dziewcząt zdobyły zawodniczki z Zabierzowa Bocheńskiego, a wśród chłopców Staniątki. Te cztery reprezentację uzyskały awans do zawodów powiatowych.

Miejsca poszczególnych drużyn oraz uzyskany czas:

Dziewczęta                                                                Chłopcy

SP N-ce

SP  N-ce

Suchoraba

Suchoraba

SP 3 Niepołomice

SP 3 Niepołomice

Skład zwycięskich drużyn:

Dziewczęta:Aneta Kwiecień, Daria Juszczyk, Marlena Morton , Maria Galas, Monika Rerutkiewicz, Aneta Szydłowska, Aneta Lembas, Ewelina Kania, Anna Kopacka

Chłopcy:Amadeusz Lekki, Mateusz Opaliński, Damian Paciorek, Radosław Wilimberg, Damian Baran, Arkadiusz Rojewski, Adrian Kościak, Łukasz Wołek, Tomasz Drabik – opiekun Anna Dominik

Sztafetowe biegi przełajowe Sztafetowe biegi przełajowe Sztafetowe biegi przełajowe

cofnij do strony: Wyniki zawodów !!!