Rywalizacja szkół: Regulamin Kalendarz Uczestnicy Wyniki zawodów Klasyfikacja Szkół

W szkolnej rywalizacji dzięki tym zawodom na 2 miejsce awansowała Wola Batorska, spychając Podłęże na 3, Suchoraba wskoczyła na 4 miejsce kosztem Zabierzowa Bocheńskiego. W ostatniej chwili czerwona latarnie na dole tabeli opuściła szkoła z Zakrzowa.

Oto ostateczne wyniki rywalizacji o miano „Najbardziej Usportowionej Szkoły” Miasta i Gminy Niepołomice, która w tym roku była wyjątkowo wyrównana. Jedynie SP Niepołomice uzyskały na początku przewagę, której nie roztrwoniły do końca, pozostałe szkoły bardzo często zamieniały się miejscami. Na podsumowanie przyjdzie czas na spotkaniu w czerwcu.

SP  Niepołomice

Suchoraba

97,0

5,

95,5

86,5

80,0

SP NR 3 N-ce

79,0

Zakrzów

71,5

68,5

Dziękuję za cały rok współpracy, wysiłku, zaangażowania zarówno dzieciom jak i nauczycielom i gratuluje wszystkim osiągnięć.

Spartakus

Szczegółowa tabela Rywalizacji NUS