Rywalizacja szkół: Regulamin Kalendarz Uczestnicy Wyniki zawodów Klasyfikacja Szkół
MKS „Spartakus”

Czwórbój lekkoatletyczny- wyniki

Ostatnią konkurencją i jednocześnie podsumowaniem rywalizacji o miano „Najbardziej Usportowionej Szkoły” Gminy Niepołomice był czwórbój lekkoatletyczny. Rozegrany na boiskach w Zabierzowie Bocheńskim zgromadził na starcie kilkanaście reprezentacji szkół. Rywalizacja toczyła się zarówno wśród dziewcząt jak i chłopców.

Tegoroczne zmagania ułożyły się tak, że ostatnia konkurencja mogła mieć duży wpływ na końcowy wynik sportowych zmagań szkół w Gminie.

Tak Też było swoja szanse wykorzystały szkoły z Woli Batorskiej i Suchoraby, które rzutem na taśmę dzięki dobrym wynikom czwórboju uzyskały awans odpowiednio na drugie i czwarte miejsce w końcowej rywalizacji.

Poziom zawodów był dosyć wysoki, a i rywalizacja przebiegała bardzo wyrównanie. Na uwagę zasługują wyniki : skok w dal Karoliny Nowak 4,09 m. oraz bieg na 60 m., gdzie Daniel Myczkowski i Grzegorz Mis uzyskali wyniki 8,7 s.

Wśród szkół najlepsze okazały się dziewczęta z Woli Batorskiej i chłopcy z SP Niepołomice. Indywidualnie najwięcej punktów zdobyli Kinga Kmieć z Woli Batorskiej 225 i Daniel Myczkowski ze Staniątek- 217 i trzeba zaznaczyć, że są to bardzo dobre osiągnięcia.

Indywidualnie najwięcej punktów zdobyli:

Dziewczęta                                                                             Chłopcy

Kinga Kmieć

225 p.

217 p.

207p.

Machowski Arek

Zab.Boch.

193 p.

Klaudyna Tomasik

182 p.

Wołek Łukasz

SP N-ce

189 p.

W poszczególnych konkurencjach najlepsze wyniki osiągnęli:

60 m.

3.42.96 min.

Machowski Arek

Zab.Boch.

Wyniki drużynowe tej rywalizacji:

Chłopcy                                                                      Dziewczęta

SP  Niepołomice

Suchoraba

455 p.

388 p.

Najlepsze dwie drużyny będą reprezentować naszą Gminę na zawodach szczebla powiatowego.

otwarcie czwórbój LA gmina rzut piłeczka palantową skok w dal Start w biegu na 1000 m.