Rywalizacja szkół: Regulamin Kalendarz Uczestnicy Wyniki zawodów Klasyfikacja Szkół
MKS „Spartakus”

Piłka ręczna – wyniki

Piłkę ręczną rozgrywamy w marcu jako ostatnią z halowych gier zespołowych. Przez dwa dni graliśmy w szkole podstawowej w Niepołomicach. Czas gry wynosił dwa razy 7 minut. W zawodach chłopców mieliśmy 7 drużyn, a u dziewcząt jedną więcej. W sumie uczestniczyło 163 uczniów ( 78 chł. i 85 dz.)

Rywalizacja dziewcząt zakończyła się sukcesem SP Niepołomice, które po łatwych wygranych w grupie na opór natrafiły w spotkaniu półfinałowym z Zabierzowem Bocheńskim (wygrana 3-1) oraz w finale z Wolą Batorską (9-5). W meczu o 3 miejsce Zagórze pokonało Zabierzów Bocheński 2-1. Wśród chłopców zdecydowanie dominowali uczniowie SP Niepołomice, którzy każdy mecz wygrywali znaczną różnicą bramek. W finale 15-6 pokonali Staniątki. W meczu o 3 miejsce Wola Zabierzowska pokonała Wolę Batorską 10-5.

W zawodach powiatowych uczestniczyć będą 2 najlepsze drużyny dziewcząt i jedna chłopców.

A oto ostateczna klasyfikacja w zawodach oraz punkty do rywalizacji na „Najbardziej Usportowioną Szkołę”:

Dziewczęta                                                                Chłopcy

SP N-ce

15 p.

SP N-ce

15 p.

13 p.

13 p.

12 p.

12 p.

11 p.

11 p.

5-6.

SP 3 N-ce

9,5 p.

5-6.

9,5 p.

7-8.

7,5 p.

SP 3 N-ce

8 p.

cofnij do strony: Wyniki zawodów !!!