Rywalizacja szkół: Regulamin Kalendarz Uczestnicy Wyniki zawodów Klasyfikacja Szkół
MKS „Spartakus”

Mini piłka siatkowa

Przez dwa  dni w Szkole Podstawowej w Niepołomicach rozgrywaliśmy zawody w piłce siatkowej. Był komplet uczestników to znaczy po 10 szkół z terenu Gminy Niepołomice zarówno wśród dziewcząt jak i chłopców.  Uczestniczyło w zawodach 105 dziewcząt  112 chłopców.

Najpierw rywalizowano w grupach złożonych z pięciu drużyn, po dwie najlepsze kwalifikowały się do półfinału.

W rozgrywkach dziewcząt do półfinału awansowały drużyny SP Niepołomice, Zagórze, Wola Batorska i SP 3 N-ce. W decydujących o kolejności spotkaniach uzyskano następujace rezultaty:

SP  Niepołomice – Wola Batorska 0-2 ; Zagórze – SP 3 N-ce  2-0

Mecz o pierwsze miejsce: Zagórze– Wola Batorska 2- 0 (15-13;15-8)

Mecz o trzecie miejsce: SP  Niepołomice – SP 3 N-ce 2-0 (16-14;15-7)

Najlepsza drużyna będzie nas reprezentować na zawodach powiatowych.

Równie zacięta rywalizacja toczyła się wśród chłopców. Po grach w grupach do półfinału weszły reprezentacje z gr. I: Zagórza Bocheńskiego Suchoraby, a z gr. II SP  N-ce i Woli Zabierzowskiej.  Tutaj uzyskano wyniki:

Mecz finałowy: SP Niepołomice – SP Wola Zabierzowska  2-0

O trzecie miejsce: Suchoraba – Zagórze 2-0

Wśród chłopców dwie najlepsze drużyny będą grały w powiatowych zawodach.

Oto ostateczne wyniki rywalizacji oraz punkty zdobyte w rywalizacji na „Najbardziej Usportowioną Szkołę”:

Dziewczęta                                                                Chłopcy

15 p.

SP 3 N-ce

5,5 p.

Mini siatkówka Mini siatkówka

cofnij do strony: Wyniki zawodów !!!