Strona główna O Klubie Rywalizacja Szkół Sekcje Galeria Archiwum
Archiwum 2004/05: Uczestnicy Wyniki zawodów Klasyfikacja Szkół

Sezon 2004/05

Regulamin rywalizacji o miano „Najbardziej Usportowionej Szkoły” jest skomplikowany, ponieważ nie liczymy wszystkich wyników zawodów, a tylko te po trzy najlepsze  z gier zespołowych halowych, trzy najlepsze z lekkoatletyki oraz dwie najlepsze z  tenisa stołowego, gier i zabaw oraz piłki nożnej. Dlatego np. SP 3 N-ce pomimo zdobycia pierwszego miejsca spadło w ostatecznej rywalizacji na miejsce pi±te, a Podłęże awansowało na trzecie z szóstego i zdobyło je wspólnie z SP Wola Batorska.

O wyrównanej rywalizacji ¶wiadczy fakt zajęcia przez dwie szkoły trzeciego miejsca o 0,5 p. przed kolejn± oraz wyniki z  miejsc 7-9 gdzie było bardzo ciasno.

W sumie w o¶miu konkurencjach można zdobyć maksymalnie 120 punktów. Trzeba zauważyć bardzo wysoki wynik zwycięskiej Szkoły Podstawowej z Niepołomic, która zdobyła aż 116 p. Ta szkoła w tym roku wspólnie z Zabierzowem Bocheńskim zdominowały rywalizację. Z szesnastu konkurencji szkoły te zwyciężyły 12 razy (7-SPN-ce, 5 Zabierzów Boch.), i jedena¶cie razy zajmowały drugie miejsca, dwa razy zwyciężyła SP nr 3 N-ce, a po razie Wola Batorska i  Zagórze.

Poziom tegoroczny był bardzo wysoki, wiele drużyn z naszej gminy wygrywało kolejne etapy współzawodnictwa do finałów wojewódzkich wł±cznie. O szczegółach porozmawiamy na spotkaniu podsumowuj±cym rok sportowy w czerwcu. O terminie poinformujemy.

Oto ostateczne wyniki rywalizacji o miano
„Najbardziej Usportowionej Szkoły” Miasta i Gminy Niepołomice:

SP  Niepołomice

95,0

SP NR 3 N-ce

94,5

84,0

Suchoraba

80,5

Zakrzów

79,5

Stani±tki

78,5

46,0

Dziękuję za cały rok współpracy, wysiłku, zaangażowania zarówno dzieciom jak i nauczycielom i gratuluje wszystkim osi±gnięć.

Spartakus

Strona zoptymalizowana do rozdzielczoci 1024x768       autor: jasonj