Gimnazjalistki na podium

2017-10-12
NUS 2017/18  Sezon 2017/18

To nie do końca prawda ponieważ po reformie edukacji dziewczęta, które odniosły sukces w Wieliczce to uczennice Szkoły Podstawowej w Niepołomicach, a drużynę oprócz uczennic gimnazjum wchodzącego w skład tej szkoły, tworzyły też dziewczęta z siódmej klasy szkoły podstawowej.

Sukcesem tym jest drugie miejsca w powiatowych sztafetowych biegach przełajowych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej, które odbyły się  w Wieliczce . Reprezentacja dziewcząt zajmując drugie miejsce uzyskała tym samym awans do finałów wojewódzkich

Skład drużyny: Adamiec Zuzanna, Bachowicz Karolina, Bania Natalia, Bodaj Gabriela, Bryńska Izabela, Kasza Katarzyna, Kogut Paulina, Kukułka Natalia, Martemianow Natalia, Nagięć Weronika, Nitsch Karolina, Radwańska Natalia i Szlosek Wiktoria. Opiekun: Sabina Gurgul.