MKS Spartakus Niepołomice

X Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Niepołomice

2012-12-05
Sezon 2012/13

17.11.2012 w Niepołomicach został rozegrany X Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Niepołomice.

W kategorii szkół podstawowych wygrał zawodnik MKS Spartakus Niepołomice – Daniel Siwek. Daniel rozpoczął swoją przygodę z tenisem stołowym przed trzema laty, i z roku na rok prezentuje coraz lepszą formę. Także Mateusz Nosal, grający również w klubie MKS Spartakus, zajął wysokie V miejsce. Na zawodach pojawili się najmłodsi zawodnicy klubu, trenujący w Staniątkach. Naukę gry rozpoczęli niecałe dwa miesiące temu, ale bardzo chętnie biorą udział w rozgrywkach, nie tylko wewnątrzklubowych. Bartłomiej Krzysztofek zajął VII miejsce, Szymon Pieprzyca – VIII i Krzysztof Morawiec – IX miejsce.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy pięknej gry i zapraszamy na treningi.