Nasze sukcesy: w powiecie w rejonie w województwie IMS: kalendarz

Nasi w powiecie

Indywidualne biegi przełajowe

Etap powiatowy

Zawody powiatowe w biegach odbyły się w Gdowie na Zarabiu. Uczestniczyło w nich po 6 najlepszych osób w każdej kategorii. W sumie więc 36 zawodników ze wszystkich szkół naszej Gminy.

Halowa piłka nożna

Etap powiatowy

Do zawodów powiatowych zakwalifikowała się drużyna Podłęża. Chłopcy Ci pod opieka p. Zofii Suplik okazali się najlepsi w powiecie – pokonując wszystkie pozostałe drużyny i uzyskali awans do etapu rejonowego.

Mini piłka siatkowa

Etap powiatowy

W zawodach powiatowych wystąpiła drużyna Podłęża wśród chłopców oraz Woli Batorskiej wśród dziewcząt.

Chłopcy z Podłęża ponownie odnieśli sukces. Tak jak w halowej piłce nożnej tak i tutaj nie mieli sobie równych i zajęli pierwsze miejsce. Uzyskali tym samym awans do etapu rejonowego, który odbędzie się w lutym.

Dziewczęta z Woli Batorskiej w zawodach powiatowych zajęły bardzo dobre 3 miejsce. Awansu nie udało się uzyskać, gdyż ten uzyskuje tylko jedno drużyna.

Tenis stołowy

Etap powiatowy

Najpierw rozegrano zawody indywidualne, z których najlepsza szóstka awansowywała do zawodów rejonowych. Z naszych uczniów Bartłomiej Gurgul z Woli Batorskiej zajął 1 miejsce, a z dziewcząt awans z szóstej pozycji uzyskała Justyna Rachowicz z SP Niepołomice.

Pływanie

Etap powiatowy

Zawody powiatowe odbyły się na basenie w Niepołomicach. Nasi zawodnicy spisali się bardzo dobrze, zważając na to, że basen mamy dopiero od pół roku.

Piłka ręczna

Etap powiatowy

Powiatowe zawody w piłce ręcznej rozegrano w Szarowie. W kategorii dziewcząt 3 miejsce zajęła Szkoła Podstawowa z Niepołomic, a 4 miejsce Szkoła Podstawowa z Zabierzowa Bocheńskiego. W kategorii chłopców najlepsza okazała się Szkoła Podstaowa z Niepołomic.