Nasze sukcesy: w powiecie w rejonie w województwie IMS: kalendarz

Nasi w Województwie

Indywidualne biegi przełajowe

Finały wojewódzkie

W zawodach wojewódzkich wystartowało 8 naszych uczniów. Zaprezentowali się bardzo dzielnie walcząc z innymi, niestety nie udało im się zając wysokich lokat. Było to dla nich jednak kolejna sportowa przygoda.

Halowa piłka nożna

Finały wojewódzkie

Najlepsze drużyny Małopolski w piłce halowej chłopców spotkały się w Limanowej. Nasza drużyna z SP Podłęże wspaniale sobie poradziła. Chłopcy zdobyli trzecie miejsce w Małopolsce w halowej piłce nożnej.

To olbrzymi sukces.

Gratulujemy serdecznie drużynie jak i jej opiekunowi p. Zofii Suslik

Finał Wojewódzki

Finał wojewódzki na basenie w Bochni zgromadził ponad 400 uczestników. Wśród szkół podstawowych uczniowie pływają trzema stylami (dowolny, grzbietowy i klasyczny) oraz w sztafecie (8 osób – styl dowolny). Każda osoba może pływać tylko w jednym stylu i w sztafecie.