Strona główna O Klubie Rywalizacja Szkół Sekcje Galeria Archiwum
Siłownia: Regulamin Porady Plany treningowe Zdjęcia

Prowadzący: mgr. Urszula Zygarowicz
Terminy zajęć: od poniedziałku do piątku w godzinach 16:00 - 21:00

Zajęcia odbywają się w grupach lub indywidualnie.

Grupy zorganizowane (8 - 10 osob) - ZNIŻKI.

Specjalne godziny dla kobiet.

Wszystkich zainteresowanych i chcących uzyskać informację prosimy o kontakt:
Tel: 0-691-892-345 lub (0 12) 281-10-85
E-mail: urszulaz@poczta.onet.pl

Utworzenie siłowni w Szkole Podstawowej nr 2 ma na celu przybliżenie dzieciom i młodzieży korzyści płynących z systematycznego ćwiczenia własnego ciała oraz propagowanie kulturystyki wśród młodzieży, a także zdrowego stylu życia. Dzieci z klas od 4-6 mogą uczestniczyć w zajęciach na siłowni w ramach lekcji w ychowania fizycznego, gdzie poznają najprostsze zestawy ćwiczeń, zasady oddychania w trakcie treningu, zasady posługiwania się sprzętem i zasady bezpieczeństwa, a także podstawową wiedzę na temat odpowiedniego żywienia. W przypadku większego zainteresowania ze strony uczniów, możliwe będzie prowadzenie indywidualnych lekcji dodatkowych na zajęciach sekcji kulturystyki.
Osobom dorosłym siłownia zaproponuje:

1. zajęcia w grupach (obwody stacyjne) lub zajęcia indywidualne z instruktorem,

2. specjalne zestawy ćwiczeń dla kobiet,

3. zestawy ćwiczeń dla mężczyzn kształtujące sylwetkę i masę mięśniową

Dodatkowo siłownię można udostępniać drużynom gier zespołowych w celach treningowych. Ponadto obiekt służyłby sportowcom reprezentującym MKS "Spartakus". Wszystkim uczestniczącym w zajęciach obsługa siłowni zagwarantuje fachową pomoc i poradę. W przyszłości przewiduje się rozwój obiektu głównie w zakresie wyposażenia, a także poszerzenie działalności o odnowę biologiczną i fitness.

Strona zoptymalizowana do rozdzielczoci 1024x768       autor: jasonj