Strona główna O Klubie Rywalizacja Szkół Sekcje Galeria Archiwum
Siłownia: Regulamin Porady Plany treningowe Zdjęcia

ProwadzÄ…cy: mgr. Urszula Zygarowicz
Terminy zajęć: od poniedziałku do piątku w godzinach 16:00 - 21:00

Zajęcia odbywają się w grupach lub indywidualnie.

Grupy zorganizowane (8 - 10 osob) - ZNIŻKI.

Specjalne godziny dla kobiet.

Wszystkich zainteresowanych i chcących uzyskać informację prosimy o kontakt:
Tel: 0-691-892-345 lub (0 12) 281-10-85
E-mail: urszulaz@poczta.onet.pl

Utworzenie siÅ‚owni w Szkole Podstawowej nr 2 ma na celu przybliżenie dzieciom i mÅ‚odzieży korzyÅ›ci pÅ‚ynÄ…cych z systematycznego ćwiczenia wÅ‚asnego ciaÅ‚a oraz propagowanie kulturystyki wÅ›ród mÅ‚odzieży, a także zdrowego stylu życia. Dzieci z klas od 4-6 mogÄ… uczestniczyć w zajÄ™ciach na siÅ‚owni w ramach lekcji w ychowania fizycznego, gdzie poznajÄ… najprostsze zestawy ćwiczeÅ„, zasady oddychania w trakcie treningu, zasady posÅ‚ugiwania siÄ™ sprzÄ™tem i zasady bezpieczeÅ„stwa, a także podstawowÄ… wiedzÄ™ na temat odpowiedniego żywienia. W przypadku wiÄ™kszego zainteresowania ze strony uczniów, możliwe bÄ™dzie prowadzenie indywidualnych lekcji dodatkowych na zajÄ™ciach sekcji kulturystyki.
Osobom dorosłym siłownia zaproponuje:

1. zajęcia w grupach (obwody stacyjne) lub zajęcia indywidualne z instruktorem,

2. specjalne zestawy ćwiczeń dla kobiet,

3. zestawy ćwiczeń dla mężczyzn kształtujące sylwetkę i masę mięśniową

Dodatkowo siÅ‚owniÄ™ można udostÄ™pniać drużynom gier zespoÅ‚owych w celach treningowych. Ponadto obiekt sÅ‚użyÅ‚by sportowcom reprezentujÄ…cym MKS "Spartakus". Wszystkim uczestniczÄ…cym w zajÄ™ciach obsÅ‚uga siÅ‚owni zagwarantuje fachowÄ… pomoc i poradÄ™. W przyszÅ‚oÅ›ci przewiduje siÄ™ rozwój obiektu głównie w zakresie wyposażenia, a także poszerzenie dziaÅ‚alnoÅ›ci o odnowÄ™ biologicznÄ… i fitness.

Strona zoptymalizowana do rozdzielczo¶ci 1024x768       autor: jasonj