Strona główna O Klubie Rywalizacja Szkół Sekcje Galeria Archiwum
Sekcje: Koszykówka Siatkówka Piłka nożna Badminton Karate Tenis stołowy

ProwadzÄ…cy: mgr. Urszula Zygarowicz
Terminy zajęć: wtorek i czwartek, godzina 16:00 - 17:30

Sekcja piÅ‚ki nożnej dziewczÄ…t istnieje od października 2000 roku. Od tego czasu wiele dziewczÄ…t zainteresowaÅ‚o siÄ™ uprawianiem tej dyscypliny sportowej i czynnie uczestniczy w treningach. NajmÅ‚odsze zawodniczki sÄ… w piÄ…tej klasie szkoÅ‚y podstawowej a najstarsze w drugiej klasie gimnazjum. W ciÄ…gu tych dwóch lat dziewczyny braÅ‚y udziaÅ‚ w licznych turniejach (na boisku trawiastym i na hali), w których odnosiÅ‚y sukcesy sportowe. ByÅ‚y to turnieje: z okazji Dnia NiepodlegÅ‚oÅ›ci, Dnia Sportu, o Puchar Starosty Wielickiego, "wiosenne" turnieje halowe. Bardzo czÄ™sto rozgrywajÄ… także mecze sparingowe, zdobywajÄ…c przez to doÅ›wiadczenie, z tak klasowymi zespoÅ‚ami jak: UKS "Dobry wynik" z Krakowa, "Podgórze" Kraków czy "Grajpek" Grajów. Dwukrotnie uczestniczyÅ‚y w meczach pokazowych: z okazji Dnia Sportu w Rzezawie i na stadionie "Krakusa" w Nowej Hucie, propagujÄ…c tÄ… dyscyplinÄ™ sportowÄ…. W najbliższej przyszÅ‚oÅ›ci planuje siÄ™ rozwój sekcji, a także utworzenie "maÅ‚ej ligii" piÅ‚ki nożnej dziewczÄ…t. Wszystkich zainteresowanych i chcÄ…cych uzyskać informacjÄ™ prosimy o kontakt:
Tel: 0-691-892-345 lub (0-12) 281-10-85
E-mail:urszulaz@poczta.onet.pl