Sukces dziewcząt z SP Niepołomice

2014-04-17
NUS 2013/2014  Sezon 2013/14

Rywalizacja o miano najbardziej Usportowionej Szkoły Gminy Niepołomice nabiera tempa. Koleje zawody w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców rozegrano w Niepołomickiej podstawówce...

W rywalizacji chłopców niepokonani okazali się chłopcy z SP Zabierzów Bocheński, którzy w decydującym meczu pokonali 9-8 kolegów z Podłęża. Na trzecim miejscu uplasowała się drużyna SP Niepołomice. Najlepszym zawodnikiem został Piotr Grochot z Zabierzowa Bocheńskiego.

Wśród dziewcząt zwyciężyły gospodynie czyli SP Niepołomice przed SP Podłęże i SP Zagórze. Za najlepszą zawodniczkę turnieju uznano Klaudię Frąś z SP Niepołomice.

Ostateczne wyniki rywalizacji oraz punkty zdobyte w rywalizacji na „Najbardziej Usportowioną Szkołę”:

Dziewczęta                                                                                         Chłopcy

SP  N-ce

15 p.

15 p.

13 p.

13 p.

12 p.

SP  N-ce

12 p.

11 p.

W zawodach powiatowych w Szarowie naszą Gminę reprezentowali zawodnicy SP Zabierzów Bocheński i zawodniczki z SP Niepołomice.

Dziewczęta z SP Niepołomice wygrały te zawody i uzyskały awans do dalszego szczebla rozgrywek. Chłopcy z Zabierzowa Bocheńskiego zdobyli na tych zawodach trzecie miejsce,

W zawodach rejonowych, które odbyły się w Bochni drużyna dziewcząt z SP Niepołomice pod opieką p. Anny Dominik zajęła 3 miejsce. Gratulujemy!